HAKKIMIZDA

ELEKTRİK MALZEMESİ ve AYDINLATMA hakkında her şey...

online.tumpaelektrik.com

Tümpa Elektrik 1990 yılından günümüze, elektrik ve aydınlatma sektöründe faaliyet göstermektedir. Sanayi ve ticari ürünlerin ithalatı, ihracatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde toplamaktadır.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran Tümpa Elektrik; sektöründe dünyanın ve Türkiye’nin en iyi markalarının distribütörü olarak Türkiye’nin güçlü satış organizasyonu firmalarından biridir.

Dünya enerji sektörünün önde gelen, geniş ve kaliteli ürün hacimine sahip kuruluşlarından başta ABB, Siemens, Philips, Prysmian, Viko olmak üzere alanında lider global ve ulusal firmaların distribütörlüğünü, uygulama partnerliğini yürütmekte ve projelerde iş birliğini sürdürmektedir.

ONLINE ALIŞVERİŞ (ONLINE.TUMPAELEKTRIK.COM)

Uzman markalarda 4.000+ ürün seçeneği
Sektöründe en uygun fiyat garantisi
Türkiye'nin her yerine hızlı teslimat ve kaliteli hizmet
Online ödeme sistemimizde kredi kartı bilgileriniz 2048 bitlik Extended Validation SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir.
3D Secure güvenlik sistemi

15.000m2 DEPO HACMİMİZ İLE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Türkiye çapında modern depolarımız ve ileri teknoloji ürünleri kullandığımız barkod sistemimiz ile siparişlerinizi en hızlı ve güvenli şekilde müşterilerimize teslim etmek.

50 FARKLI ARAÇTAN OLUŞAN FİLO GÜCÜMÜZ İLE AYNI GÜN TESLİMAT

Türkiye’nin her yerine güçlü nakliye ağımız ve sevkiyat programımız ile gün içerisinde güvenli ve hızlı teslimat imkanı sağlamak.

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sistemimizde kredi kartı bilgileriniz 2048 bitlik Extended Validation SSL teknolojisi ile şifrelenerek gönderilir.

3D SECURE GÜVENLİ ÖDEME

3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir.
3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay SMS bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.