TESLİMAT BİLGİSİ

Teslimat süresi

Siparişiniz onaylandıktan sonra çoğunlukla 2 - 4 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda,adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir.

Teslimatın gecikmesi durumu

Bazı ürünlerin belirtilen süre içerisinde teslim edilememesi veya açıklanan teslim tarihinde gecikme olması halinde e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

Herhangi bir problem yaşamanız durumunda (0212) 256 94 05 numaralı telefondan Tümpa Beyoğlu Merkez yetkilimize ulaşıp görüşebilirsiniz.

Teslimat bilgileri / Sipariş takibi

Kargo gönderi numarası kayıtlı cep telefonu numaranıza, kargonuzun durumuna ait bilgilendirme SMS’leri gönderilecektir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması

Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı olan Yurtiçi kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce kargo firması ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Lütfen gelen kargo notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Tümpa ‘ya geri iletir.

Sipariş özeti

online.tumpaelektrik.com sayfasında yer alan "Hesabım-Cari Ekstrem" menüsünden ile siparişlerinize ait detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.